חיפוש

5 דגלים אדומים שחובה לשים לב אלהם במערכת היחסים 

בכל מערכת יחסים, טרייה או ארוכת שנים, יכולות לצוץ בעיות. אם לא פותרים את הבעיות הללו, הן מלוות את מערכת היחסים וגורמות להשלכות רבות, עד כדי כך שביום מן הימים, הן יהוו דגלים אדומים. 5 דגלים אדומים שחובה לשים לב אליהם במערכת היחסים. קדימה, בואו נתחיל. 

 

מבוא

אם אחד מהדגלים האדומים עליהם נפרט כעת, מוכר לכם – יש לכם בעיה במערכת היחסים. ייתכן שניתן לפתור את הבעיה באופן פשוט, אך ייתכן שגם לא.

 

אני במקום אנחנו

זוגות רבים, נוהגים לדבר בלשון רבים, ולציין את המילה "אנחנו" בכל שיחה. שימוש במילה זו, מעידה על אדם אשר רואה את עצמו כחלק מזוגיות, ולא כאדם בודד. במערכות יחסים רבות, השימוש במילה אנחנו לא פעם נעלם. שיח שאינו כולל את המילה אנחנו, מעיד על קשיים ובעיות חבויות, אליהם כדאי לשים לב.

 

יחסי מין לקויים

חלק נרחב בכל מערכת יחסים, היא המשיכה בין בני הזוג. משיכה, מתבטאת לא פעם בקיום יחסי מין. היעדר קיום יחסי מין או קיום יחסי מין לקויים מצביעים על בעיה בין בני הזוג. הבעיה יכולה להיות בעיה גופנית, וכן בעיה רגשית, אשר כדאי לשים לב אליה. אקסטרה סייז מציעה לכם פתרון לבעיה זו.

 

תכנון תוכניות לבד

עוד דגל אדום, אשר נפוץ בלא מעט מערכות יחסים הוא תכנון תוכניות לבד. כאשר מערכת היחסים בריאה, בני זוג שואפים לעשות הכל ביחד, לתכנן תוכניות ביחד, וכמובן להתקדם יחד. אם בן הזוג שלכם אינו מתכנן איתכם את תוכניותיו, כדאי לשים לב לכך, ולבדוק את מקור הבעיה.

 

היעדר מחוות רומנטיות

במערכות יחסים, ישנה חשיבות רבה למחוות רומנטיות. המחוות אינן צריכות להיות גדולות, שליחת הודעה רומנטית במהלך היום, נשיקות קטנות או פרחים, כל מחווה תעשה את העבודה. במערבות יחסים בריאות, בני הזוג מרגישים צורך להפתיע, לרגש ולפנק את בן הזוג. אם המחוות נעלמו ממערכת היחסים שלכם, והדחף לרגש את בן הזוג נעלם, זהו דגל אדום אותו כדאי לבדוק.

 

אי שיתוף חדשות טובות

אולי זה לא נשמע לכם כמו דגל אדום, אך זה בהחלט אחד כזה. כאשר קורה לכם משהו טוב, משמח, כאשר אתם נמצאים במערכת יחסים בריאה וטובה, האדם הראשון אותו תרצו לשתף הוא בן הזוג שלכם. כאשר בן הזוג שלכם קיבל חדשות טובות, אך לא מיהר לשתף אתכם, כדאי לבדוק את הסיבה לדבר.

 

5 דגלים אדומים שחובה לשים לב אליהם במערכת יחסים

בעיות במערכות יחסים אשר אינן מטופלת כראוי, עלולות להיגרר בקשר הזוגי במשך זמן רב. לבעיות אלו, השלכות רבות על מערכת היחסים, והן מובילות לכשלים רבים. שימוש באני במקום אנחנו, יחסי מין לקויים, תכנון תוכניות לבד, היעדר מחוות רומנטיות ואי שיתוף חדשות טובות, הם דגלים אדומים אליהם חובה לשים לב בכל מערכת יחסים.

מערכת יחסים
מערכת יחסים
באותו נושא
זוגיות נכונה
3 הרגלים של זוגות ותיקים

מעוניינים לחזק את הזוגיות ולהכניס שוב את התשוקה? באמצעות שלושה הרגלים של זוגות ותיקים תוכלו להיות בטוחים כי תשיבו את חיי המין שלכם לכפי שהיו

קרא עוד »