חיפוש

עיצוב לדיגיטל

מה זה בכלל עיצוב לדיגיטל, במה הוא שונה מכל סוג של אחר עיצוב ומהם הדגשים אותם צריכים לקחת בחשבון ברגע שאתם מתחילים לעצב אתר אינטרנט או כל מוצר דיגיטלי אחר. ומה ההבדל בין עיצוב דיגיטלי לעיצוב אתרי אינטרנט.

עיצוב לדיגיטל מעניק את כל האלמנטים המשלימים שמלווים ותומכים באתר האינטרנט או בכל שירות דיגיטלי אותו אתם רוצים להעניק, בראש עומד עיצוב "דפי הנחיתה", דף נחיתה הוא בעצם תמצית כל האתר או שירות מסוים בעמוד אחד בלבד, בשונה מאתרי אינטרנט מלאים בהם תוכלו למצוא את כל העמודים, מאמרים נוספים ומידע רב, דף נחיתה מעניק רק דבר אחד, שהוא דרך לאיסוף מידע על לקוח והשארת הפרטים שלו בכדי שנוכל להציע לו מוצר או שירות אותו אנו מכורים.

מחשב נייד

עיצוב דפי נחיתה

עיצוב דף החיתה הוא חשוב וקריטי מאוד, ברוב המקרים בכדי שיגיעו לדף הנחיתה שלכם, אתם צריכים לדאוג לכך במספר דרכים, זאת אומרת לבצע קידום אורגני במנועי החיפוש, והקידום האורגני של דף נחיתה הוא קשה במיוחד, וזאת בגלל התחרות הגדולה שקיימת היום כמעט בכל תחום, שבה אנו נמצא במקומות הגבוהים ביותר אתרים שלמים שמספקים את כל המידע שהגולש זקוק לו.

כל זה שולח את בעלי דפי הנחיתה להשקיע סכומים לא מבוטלים בפרסום ממומן, שמשמעותו היא שכל כניסה של מתעניין תעלה כסף, ולפעמים יהיו עלויות גבוהות מבלי שבכלל הם יביאו בעקביותם פניות מצד לקוחות פוטנציאלים.

לכן, לעיצוב של דפי החיתה יש משמעות רבה, הדף צריך לענות על הצורך של הלקוח בכמה מילים מהירות וברורות, לשדר אמינות ואפילו להציע משהו בכדי שיגרום ללקוח להשאיר פרטים (כל אלו נקראים דרכי הנעה לפעולה).

עיצוב באנרים – הרבה יותר ממה שזה נראה

אמנם אנו רגילים לראות באנרים קטנים בהרבה מאוד אתרים שאנו גולשים בהם, זה קורה בעיקר באתרים הגדולים שברשת, מדובר באותם פרסומות בצד, מעבר לעיצוב הגרפי שלהם שהם אמורים להיות מעוצבים בדרך שבאמת תניע לפעולה, גם אם לחצו ונכנסו לאתר שאליו הבאנר מפנה, כאן האתר צריך להיות מספיק איכותי מבחינת העיצוב שלו בכדי להשיג את המטרה לשמה הוא קיים.

כל זה לא מספיק, עיצוב באנר צריך להיעשות בכל מיני גדלים, חשוב מאוד לבצע התאמה לגדלים בכדי שהבאנרים האלו יוכלו להשתלב בכל מיני אתרים, או פלטפורמות פרסום אחרות. לכן אם חשבתם לרגע לבצע עיצוב באנר, כדאי מאוד לפנות למישהו שהוא מומחה בתחום וידע ליצור עבורכם את הבאנרים במידות שנהוג להכין, ישנם לא מעט מידות קבועות ואתם צריכים לקבל מספר סוגי עיצובים וקודי עיצוב קבועים לצורך הטמעת הבאנר.

אלו הם ההבדלים העיקריים בין עיצוב אתרים לבין עיצוב לדיגיטל.

עיצוב לדיגיטל כולל בתוכו גם את כוונת המשתמש (UI) כלומר למה המשתמש התכוון ומה הוא רוצה לבצע, אם האתר שלכם (או המוצר הדיגיטלי) לא יענה על כוונת המשתמש, הוא יסגור אותו בתוך מספר שניות בודדות ויעבור לאתר הבא.

רוצים לדעת עוד על עיצוב לדיגיטל ולקחת את זה אפילו צעד קדימה וללמוד את הדברים והדגשים החשובים מהמומחים הגדולים ביותר בתחום ? כנסו לאתר : https://onlinegraphic.co.il תוכלו למצוא בו את כל מה שאתם באמת צריכים לדעת.

באותו נושא