חיפוש

5 טריקים לעיצוב לבית שיתאימו גם לעיצוב המשרד

עיצוב המשרד הוא כבר מזמן לא רק מרובעים, צבע אפור ומתכת, איך מעצבים משרד שירגיש כמו בית?

 

על עיצוב הבית ועיצוב המשרד

באם אתם אנשים בעלי חוש עיצוב וחולשה ליופי, סביר להניח שעיצוב המשרד שלכם יהיה לא פחות חשוב לכם מעיצוב הבית. המטרה של עיצוב הבית היא ליצור בבית אווירה נעימה וכיפית וגם לאפשר פרקטיקה ונוחות בהתאם לכל חדר אותו תעצבו. בפועל, גם המשרד שלכם כזה! גם שם תרצו ליצור אווירה נעימה וכיפית וכמובן שיהיה פרקטי ונוח לעבוד בו ולאחסן בו ציוד.

 

שלבו ארונות ופתרונות אחסון

גם בבית שלכם, וכמובן שגם במשרד, אתם מאכלסים המון ציוד אשר בחלקו יש לכם שימוש רב ויומיומי ובחלקו אין לכם שימוש כלל, אך אתם לא יכולים לזרוק אותו. לצורך כך, חשוב שתשלבו בעיצוב החלל ארונות ופתרונות אחסון, תוכלו לבקר בחברת אוליווד רהיטים ולמצוא את הארון המושלם עבורכם, כך שלא עוד יונחו לכם על השולחן המון מסמכים או כשתצטרכו עט לא תמצאו אותו.

  1. ארון עבור ציוד
  2. מגירות מתחת לשולחן הכתיבה, המטבח ואפילו הסלון
  3. כוורות גדולות שהן גם יפות וגם פרקטיות לאחסון

 

הכניסו צבע

לא עוד משרדים אפרוריים או בתים בצבע אחד, כל החללים בבית שלכם, ובטח שגם המשרד, דורשים תשומת לב מיוחדת מבחינת הכנסת צבע ובעצם חיים לחלל. בחרו בצבעים עזים כדוגמת אדום ואפילו צהוב, לבחירת הוילונות, הריפוד וכמובן, צבע הקיר.

 

הוסיפו טאץ' אישי

למרות שמדובר במשרד שלכם, הוא חלל בו אתם מבלים זמן רב מהיום שלכם ועל כן, אתם חייבים לשלב בו טאץ' אישי וכמובן שזאת נכון גם עבור הבית שלכם. רבים בוחרים לשלב את עצמם רק בחדר השינה, אך בפועל תמונות משפחתיות שלכם, פוסטרים או תמונות שאתם אוהבים ואפילו פריטים בעלי משמעות כמו תקליטורים או שעון שעובר מדור לדור, יגרמו לכם גם להרגיש בבית אך גם יכולים להיות פרטים אופנתיים ומיוחדים במשרד.

 

חדשו בפתרונות ישיבה

במשרד כמובן שחייבים לשלב כיסא לכם אך גם פתרונות ישיבה עבור לקוחות שמבקרים במשרד. דווקא בחירה של כסאות מעוצבים, ספות או אפילו כורסאות, יכולים להפוך את המשרד שלכם להרבה יותר מעוצב ממה שהיה קודם. אל תסתפקו בכיסא הגלגלים הרגיל והמשעמם.

 

השתמשו בחומרים שנוחים לניקוי

כוסות קפה או תה במשרד ואפילו ארוחת צהריים הם בהחלט דברים אשר פוקדים את המשרד שלכם באופן יומיומי וכמובן שגם בבית שלכם מסתובבים משקאות, אוכל וממתקים רבים. על מנת להקל עליכם את השמירה על הניקיון, בחרו בחומרים שקל לנקות כמו ציפוי זכוכית או פלסטיק לשולחן שלכם, שטיח על גבי הרצפה שתוכלו לשאוב ועוד…

עיצוב משרד כך שיהיה נוח וכיפי חייב להיות בדומה לעיצוב של בית. בחרו בצבעים מיוחדים אשר מצביעים על אומץ אך גם מכניסים שמחת חיים, השקיעו בכיסאות ובפינות הישיבה וכמובן, הכניסו טאץ' אישי שלכם שיזכיר לכם בית.

 

סלון

באותו נושא
סלון בעיצוב מיוחד
כל היתרונות במעצב פנים

אחת התקופות המשמחות ביותר בחייה של משפחה, היא התקופה שבה מתבצעים שיפוצים כלליים בבית או בדירת המגורים. גם אם השיפוצים הם מוגבלים, תכנון נכון שלהם

קרא עוד »