חיפוש

הר הביטוח – מה תגלו אם תשתמשו בו?

רגילים לראות כל מיני תשלומים שיורדים באופן אוטומטי מחשבון הבנק שלכם בכל חודש? בטוחים שאתם יודעים על מה בדיוק אתם משלמים? אם כך, בהחלט יכול להיות שגם לכם, כמו להרבה אזרחים אחרים במדינה, צפויה הפתעה. אפילו אנשים שבטוחים שהם מאוד מסודרים מבחינה כלכלית מגלים לא פעם שזה לא בדיוק נכון ושלמעשה הם משלמים על ביטוחים כפולים, על אותה פוליסה פעמיים ועל אינספור מוצרים שמכרו להם לאורך השנים. לכן, אם נמאס לכם מהמצב הזה ואם אתם רוצים לחסוך או פשוט לעשות סדר בדברים, למה שלא תפנו כבר עכשיו אל הר הביטוח?

מחשבון

זה יותר יעיל ומהיר ממה שחשבתם

הקושי הגדול בכל מה שקשור לביטוחים הוא בדרך כלל לפנות אל חברות הביטוח, לברר על מה אנחנו משלמים להן ואיזה מוצרים קנינו מהן בזמנו. למעשה, רוב האנשים שמשלמים לאורך שנים על ביטוח דירה כפול עושים זאת מחוסר ידיעה. לכן לפנות אל הר הביטוח זה הפתרון הכי טוב שיש, כי מדובר על מערכת משוכללת שתוכל לעשות עבורכם את הבירור ואת הבדיקה. המערכת הזאת מחוברת לכל חברות הביטוח הכי חשובות במדינה, מה שאומר שמהר מאוד היא תעשה עבורכם סריקה. כך תוכלו לדעת מה המצב הנוכחי שלכם, על מה אתם משלמים, כמה זה עולה לכם בחודש והאם יש כפילויות מיותרות בביטוחים שלכם.

מה תעשו עם הכסף שתחסכו מהביטוח?

עד היום שילמתם פעמיים על אותו ביטוח ואתם עושים עכשיו שינוי? פניתם אל חברת הביטוח במטרה לבטל את אחד מהביטוחים והתפנה לכם כסף? אם כך, כמובן שרק אתם תוכלו להחליט מה לעשות בו. אתם יכולים, לדוגמא, לפתוח חיסכון ופשוט להעביר אליו את הכספים שהתפנו לכם מהביטוח הכפול שעליו שילמתם בשנים האחרונות. בצורה כזאת, בעוד כמה שנים, תוכלו להשתמש בחיסכון הזה לכל מטרה שתרצו, והכול כי פניתם אל הר הביטוח וכי החלטתם לעשות סדר בדברים! אין סיבה לתרום כספים מיותרים לחברות הביטוח ואין ספק שבעזרת מערכת משוכללת כמו הר הביטוח תוכלו בקלות לשנות את המצב.

לבדיקה זריזה: https://harhabituach.co.il

באותו נושא