חיפוש

מתכננים יום הולדת? הפעלה מושלמת לילדיכם

מזה מספר שנים אנו עדים בישראל למנהג חדש של חגיגת ימי הולדת לילדים בסטנדרטים גבוהים שלא ידענו 

קודם לכן. חגיגות ימי ההולדת מתקיימות במתחמים פרטיים כגון: חדרי רווחה בבנייני מגורים, מתחמי V.I.P באולמות באולינג, חדרי בריחה, מתחמי לייזר טאג וכו'. הדבר ממשיך לרמת הכיבוד ששודרג ובמקום רק ממתקים ועוגה נכנסה חזק לתמונה הפיצה השכונתית, ובמקרים אחרים הנקניקייה או אפילו ההמבורגר. מלבד זאת, חשוב להפעיל את הילדים כדי שיהיה להם מעניין ולכן, מומלץ להזמין קוסם, או מופע של דמות ילדים מוכרת, או מפעילת סדנאות ועוד אטרקציות כאלה ואחרות. להלן 4 רעיונות להפעלות איכותיות לימי הולדת.

 

מבחר ענק לכל דורש

קיים מבחר גדול מאוד של הפעלות וסדנאות לימי הולדת https://ls-party.co.il ולוקח זמן רב לחפש את ההפעלה הטובה והמתאימה ביותר לילדכם. תפריט ההפעלות אותו ניתן למצא כולל הפעלות עם חיות, פיסול בבלונים, הפעלות מוזיקליות, הפעלות למדען הצעיר, סדנאות יצירת בועת קסם, סדנאות קסמים, הפעלות אוריגמי, סדנאות להכנת לוכד חלומות, סדנאות יופי לבנות ועוד. להלן מבחר הפעלות וסדנאות לימי הולדת לילדים לבחירתכם, הן כנראה האיכותיות והמומלצות ביותר שתמצאו.

 

פיסול בבלונים

בלונים הם משחק מוכר לכל ילד וילדה, ולא אגזים אם אומר שישנם מבוגרים שאוהבים את הדבר המיוחד הזה שעף לו באוויר. סדנת פיסול בבלונים עושה לילדים היכרות בלתי אמצעית עם בלוני הנקניק הגדולים והגמישים, שבאמצעותם ניתן לפסל, לקפל ולעצב בלונים. זו סדנה חווייתית בה מכינים הילדים פסלים של כלבים, לבבות, משקפיים וכתרים לראש.

 

חלום אינדיאני

עולם המסתורין של האינדיאנים מסקרן ילדים ומבוגרים כאחד. הסמל המוכר ביותר מעולם זה הוא לוכד החלומות האינדיאני שידוע ביכולותיו להגן על ילדים ישנים מחלומות רעים. תהליך יצירתו של לוכד החלומות הוא תהליך מורכב ומעניין, הוא מהווה אתגר לא קטן לילדים המשתתפים ולפיכך, בסיום תהליך ההכנה ירגישו הילדים סיפוק רב מהצלחתם ליצור את הלוכד האינדיאני הזה.

 

הבועה הקסומה

כולנו ראינו בסרטים ובחנויות הצעצועים והמזכרות את בועות הזכוכית שבתוכן נמצא דגם קטן או דמות קטנה. אתם בוודאי זוכרים את הרגע שבו הופכים את הבועה ופתיתי שלג נופלים או טיפות מים מטפטפות, רגע קטן וקסום עבור כל ילד. בהפעלת הבועה הקסומה, מכינים הילדים בועות כאלה כשהאלמנט שיוכנס לתוכן יהיה קשור בדרך זו או אחרת ליום ההולדת. כל ילד ייקח לביתו את הבועה הקסומה כמזכרת מהחגיגה.

 

מופע וסדנת קסמים

מאז ומעולם מופע של קוסם מהווה אטרקציה נהדרת לילדים וכך גם היום. בתחום קוסמי הילדים קיים מבחר גדול ומגוון של קוסמים, הדואגים לכל מה שיקרה ביום ההולדת. הקוסם של היום יקיים מופע קסמים מהנה ומצחיק ואחריו, ילמד את הילדים כיצד מבצעים חלק מהקסמים שביצע בסגנון מאחורי הקלעים של עולם הקסמים.

 

לסיכום

יום הולדת לילדכם זו הזדמנות מצוינת להזמין הפעלה איכותית לילדים, לתת להם להתנסות בעבודת צוות ולפתח להם את המוטוריקה העדינה או הגסה. אל תוותרו על הפעלה או סדנא ליום ההולדת.

יום הולדת

באותו נושא
ירון זיגי - אמן חושים עם המון ביקורות חיוביות
מה הופך מופע אשליות טובה?

מופע אשליות טוב הוא חוויה מהפנטת המשאירה את הקהל מטיל ספק במציאות ומתפעל מהאפשרויות הבלתי מוגבלות של המוח האנושי. בבסיסו, זהו שילוב עדין של טריקים

קרא עוד »